Max van Houtum

Saxofoonles, Bandcoaching, Muziektheorie

Cursussen

Lesprijs

voor cursisten
€ 25,00

Locaties

Locatie Pieter de Hoochweg, Rotterdam
Videoles
Les aan huis bij cursist (3022)

Reviews (2)

Enthousiast Inspirerend
Het enthousiasme van Max werkt stimulerend en zijn liefde voor de saxofoon heeft mijn belangstelling omgezet in enthousiast dagelijks spelen op mijn tenorsaxofoon.

Kees

Inspirerend Deskundig Geduldig
I have thoroughly enjoyed my saxophone lessons with Max. His expertise and passion for the instrument shine through in every session. Max's patient and personalized approach has not only improved my technical skills but also deepened my appreciation for the art of playing the saxophone. I highly recommend Max to anyone seeking a dedicated and talented saxophone teacher.

Jorge

Max van Houtum MH
Max
(2)
Inspirerend Enthousiast Deskundig
Rotterdam
en 2 andere locaties
vanaf
€ 25,00
per 30 min.
Privéles
Videoles mogelijk

Introductie

Mijn naam is Max van Houtum en ik ben saxofonist en saxofoondocent. Ik ben begonnen met spelen toen ik 9 was en ben in 2025 afgestudeerd van het conservatorium van Rotterdam waar ik jazz heb gestudeerd. Ik heb mijn eigen afrobeat band waarmee ik op feesten festivals speel. Verder speel ik straight ahead jazz muziek, als onderdeel van een blazersectie in bands of orkesten en als saxofonist bij DJ. Mijn favoriete onderdelen van muziek maken is zien hoe mensen los gaan op de dansvloer op muziek die je zelf maakt en de interactie van geïmproviseerde muziek.In mijn les staan jouw ambities centraal. Ben je een groot jazzliefhebber en wil je je verdiepen in de jazztraditie met helden als Charlie Parker en Dexter Gordon? Of hou jij meer van de knallende pop sound van Candy Dulfer? Of hou jij van muziek waar normaal geen saxofoon in voorkomt, maar wil je jouw favoriete hits van Taylor Swift op saxofoon leren spelen? Het kan allemaal! Met mijn ervaring help ik je jouw muzikale pad te bewandelen.

Ik geef les aan mensen van alle leeftijden en niveaus. Ik geef les in het Nederlands, Engels of Spaans.

IMG-20240512-WA0012 (1).jpg IMG-20240512-WA0012 (1).jpg

Saxofoonles

Mijn lessen zijn erop gericht jou de vaardigheden mee te geven om jouw favoriete muziek te leren spelen. Om dat te bereiken pakken we alle verschillende aspecten van saxofoon spelen aan: Het creëren van een goed geluid, articulatie, vingervlotheid, muziek lezen en schrijven, muzikaal gehoor ontwikkelen, muziek theorie en improvisatie. Ik probeer al zo vroeg mogelijk te beginnen met het toepassen van de geleerde vaardigheden op muziek die jou aanspreekt. 

Wanneer de basis op orde is kunnen we de diepte in. Wat maakt dat bepaalde saxofonisten klinken zoals ze klinken? Hoe vindt je jouw "sound"? Als je geïnteresseerd bent in jazz muziek gaan we kijken naar hoe jazz standards zijn opgebouwd en hoe verschillende muzikanten erop variëren. Wat maakt een bepaald muziekgenre tot wat het is? In de gevorderden lessen komen dit soort onderwerpen aan de orde.

Kortom, ik begeleid je in het leren spelen van jouw favoriete muziek.

Enthousiast geworden?
Boek dan nu je proefles
Boek nu

Bandcoaching

Heb jij een band en wil je die naar het volgende niveau tillen? Ik kan je daarbij helpen!

Ik heb jarenlange ervaring in het leiden van bands en met mijn ervaring kan ik je helpen effectief te repeteren en jouw band op z'n best te laten klinken. Dit kan in alle genres.

Stuur een bericht

Ben je al ingeschreven of heb je een proefles gevolgd?
Screenshot_20240315_144518_Chrome.jpg Screenshot_20240315_144518_Chrome.jpg
760A1106 (1).jpg 760A1106 (1).jpg